Akron RubberDucks 4 Temmuz için belirlenen Field havai fişek gösterisi dördüncü ertelemek

AKRON, Ohio — Akron RuberDucks Cuma günü Field havai fişek gösterisi ve Cumartesi akşamı için belirlenen diğer etkinlikler dördüncü ertelendi duyurdu.

Summit County sağlık yetkilileri, kanal Park video panosunda bir gösterim veya Dondurulmuş II ve daha sonra bir havai fişek gösterisi de dahil olmak üzere olay ertelemek için takım istedi, ekip bir basın açıklamasında söyledi.

Açıklama, sağlık yetkililerinin takımdan etkinliği ertelemelerini neden istediğini, sadece kararın “havai fişek toplantılarıyla ilgili olarak çok dikkatli bir şekilde” verilemediğini söylemiyor.

Ekip yaptığı açıklamada, “Bu etkinlik için gerekli tüm güvenlik tedbirlerini koyduğumuza inanmamıza rağmen, bu talebe saygı duyuyor ve sağlık makamlarımızla her zaman uyumlu ve yakın çalışacağız.” dedi.

Ohio genelinde şehirler coronavirus durumlarda ikinci bir dalga görüyoruz gibi olay, ertelenecek son 4 Temmuz havai fişek kutlaması.

RubberDucks Genel Müdürü Jim Pfander, takımın etkinliği ertelemek için hayal kırıklığına uğradığını söyledi.

Pfander açıklamasında, “Canal Park’taki taraftarlarımızın, misafirlerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği her zaman birinci önceliğimiz olmuştur ve Canal Park’taki etkinliklere mümkün olan en güvenli şekilde devam etmek için tüm sağlık ve güvenlik protokollerini izlemeye devam edeceğiz.” dedi.

Açıklamada, örgütün etkinliği yaz aylarında yeniden planlamayı planladığı belirtildi.

Akron Belediye Başkanı Dan Horrigan karara övgüde bulundu.

Horrigan, “Toplum eğlencesi ve eğlence mekanları son aylarda belli ki sınırlı, bu yüzden de bu iptal talihsizlik.” dedi. “Ancak, biz sonsuza kadar her zaman kendi hayranları ilk koymak için Akron RubberDucks organizasyon için müteşekkiriz. Onlar düşünceli ve sevecen bir toplum ortağıdırlar ve bu topluluk gelecekte elimizden geldiğince desteğimizi göstermeye devam edecektir.”

Cumartesi günkü etkinliğe bileti olan tüm konuklar belirlenecek bir etkinliğe biletlerini değiştirebilir veya 330-253-5153 adresindeki RubberDucks bilet gişesine başvurarak para iadesi alabilir.

Daha fazla hikaye okuyun

Cleveland belediye meclis üyesi coronavirus nedeniyle kamusal alanlarda yüz maskeleri gerektiren mevzuat tanıtmak için

Ohio raporları 1,091 yeni coronavirus durumlarda: Cuma günkü güncelleme

Cleveland teyit coronavirus vakaları için yeni tek günlük rekor raporları, 2 daha fazla ölüm rapor

Akron polisi Sherbondy Hill mahallesinde ölü bulunan adamın peşinde

Akron Üniversitesi profesörleri sözleşme görüşmeleri sırasında fakülte birliğine destek mitingi düzenledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir