Akron Üniversitesi not ortalamasını düşürecek, bahar için burslar için tam zamanlı kayıt koşulları

Akron Üniversitesi, koronavirüs salgınından etkilenenlerin kaybetmemesi için 2021 baharı için burslar için tam zamanlı kayıt ve not ortalaması gereksinimlerini düşürecek.

Öğrencilerin eyalet ve federal burslar için gereklilikleri yerine getirmeleri gerekecektir, ancak bu gereksinimler Akron Üniversitesi burslarında uygulanmayacaktır.

Bültende, “Üniversite, öğrencilerin bu bahardaki akademik performanslarının COVID-19’un yayılmasını azaltmak için gerekli öğretim değişikliklerinden etkilenmiş olabileceğini anlamamaktadır.” ifadesi yer alıyor.

Çalışma yardımı web sitesi OneClass tarafından ankete katılan 14.000 üniversite öğrencisinin yaklaşık% 85’i pandeminin akademik performanslarını olumsuz etkilediğini söyledi. Öğrenmedeki değişiklikler ve sınıf programlarındaki ani geçişlerin yanı sıra – UA, örneğin vakalardaki artış nedeniyle tatillerde şahsen programını ayarladı – OneClass akıl sağlığını önemli bir endişe kaynağı olarak vurguladı.

Eylül ayında hakemli Tıp İnternet Araştırmaları Dergisi’nde yayınlanan bir çalışmada, öğrencilerin sevdiklerinin sağlığı ve güvenliği, akranlarından izole etme ve uyku ve konsantre olmakta zorluk gibi endişeleri bulundu.

Salgın, üniversite öğrencileri için de finansal sorunlara yol açtı, kurumlar öğrencileri kaynaklara bağlayarak veya doğrudan acil mali yardım sunarak ele alabilir. Akron Üniversitesi öğrencileri, Akron Üniversitesi web sitesi üzerinden federal hibe başvurusunda bulunabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir