Berea yönetim kurulu üyesi lise sporları bu sonbaharda nasıl görüneceğini bir bakış verir

BEREA, Ohio — Berea Eğitim Kurulu üyesi Steve Dockman 26 Haziran’da yıllık Ohio Okul Kurulları Derneği Spor Hukuku Çalıştayı’na katıldı ve daha sonra lise spor sezonu yla ilgili görüşlerini paylaştı.

“OHSAA (Ohio Lisesi Atletizm Derneği) COVID-19 salgını nedeniyle bu bahar 2,1 milyon dolar kaybetti,” Dockman 29 Haziran toplantısında yönetim kurulu söyledi. “Vali, temas sporlarına rekabet izni verecek kişidir. O henüz yapmadı, ama onun isteklerine karşı sonbaharda futbol egzersiz ve diğer spor rekabet orada okulların bir dizi vardır. Avukata göre, sonbaharda işler daha da zorlaştıracak.”

Dockman, bölgelerin Ohio State Üniversitesi tarafından uygulanan Buckeye Pledge’i salgın sırasında spora katılmak için bir rehber olarak kullanabileceği öne sürüldü.

Atölye avukatları, “Bunu yazılı olarak koyarlarsa, sosyal açıdan uzak durmaya, istendiğinde maske takmaya daha yatkın olabilirler.” dedi. “Bu Jerry Snodgrass (OHSAA icra direktörü) o gece yarısı 31 Temmuz’a kadar sonbahar sporları için 1 Ağustos açılış tarihi hakkında bilmeyecek çünkü şeyler çok fazla, gün ve dakika dakika değişiyor olduğunu söyledi ilginçti.

“Onun planı, mümkünse sonbahar sporları yapmaktır,” Dockman ekledi.

Bakan, okul bölgelerinin kapatılması zorunlu kılındığında eyalet genelinde kullanılan çeşitli derecelendirme yöntemleri nedeniyle, atletik akademik uygunluğun sonbaharda feragat edeceğini söyledi. Ancak aktarım yönergeleri yürürlükte kalır.

Dockman’ın aktardığı diğer önemli noktalar: Sonbahar spor müsabakalarında katılım kısıtlanabilir; Devlet Lise dernekleri Ulusal Federasyonu kural ve yönetmelik bir dizi değişiklikleri düşünüyor; ve okul bölgeleri izleyicilerin maske takmasını gerektirebilir.

“Bunun uygulanması kolay olmayabilir, ancak bazı okullar bunu bir gereklilik haline getirmeyi düşünüyor”, dedi Dockman.

News Sun’dan daha fazla haber okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir