Cleveland Blue Sox dilini nasıl yuvarlar? Merhaba Hoynsie!

CLEVELAND, Ohio – Hey, Hoynsie cevaplamak istiyorum bir sorunuz var mı? Burada veya Twitter’da @hoynsie gönderin. Ayrıca burada Subtext abone olabilir veya iki haftalık ücretsiz deneme için 216-208-4346 metin Hoynsie.

Hey, Hoynsie: Kızılderililerin bir isim değişikliğini göz önünde bulundurursak, işte benim fikrim: Cleveland Blue Sox. Beni dinle.

* Adı bazı takım geçmişi taşır. 1901’de, Kızılderililerin Amerikan Ligi’ndeki ilk yılında bluebirds veya Blues olarak adlandırıldılar.

* Bu özgürlük belirli bir maskot bağlı olmadan serin tasarım olanakları çok geliştirmek için izin verir. Adı klasik retro ya da arasında bir şey sinirli bir logo ve üniforma için izin verecek. “Sox” ile bile, 20.

* Daha az bir dereceye kadar da şimdi Kırmızı, Beyaz ve Mavi Sox olurdu gibi AL simetri biraz verecekti.

* Taklitçi olduklarını öne sürenlere, kimin umurunda? Onlara bir kuş ya da hayvanın adını ver ve çoktan alınmış bir isim olacağından emin ol. – Sheldon Borgelt.

Hey, Sheldon: Bence Kızılderililer örgütü önümüzdeki aylarda pek çok şeyi düşünecek. Onlar Kızılderililer, onların hayranları, sponsorlar ve toplumdaki diğer paydaşlar ile konuşmaları dayalı adını Kızılderililer tutabilir miyim? Yoksa bir değişikliğin gerekli olduğunu mu düşünüyorlar?

Karar ın adı bu olacak.
Hey, Hoynsie: Eğer Kızılderililer siyasi doğruluğu iyileştirmek için tarihin onlarca yıl terk ederse, ben etnik olarak farklı oyuncular sayısız işe bir takım için kökleme terk edecektir. Benim için onlar / tüm Hintliler vardı. Onları seviyorum. Kızılderilileri asla terk edmeyeceğim. Beni terk etme. – Chris Herald, San Juan Capistrano, Calif., Youngstown üzerinden.

Hey, Chris: Kızılderililer kesinlikle adını değiştirmediklerini söylediler, ama bu olasılığı araştırıyorlar. Amerika’nın her yerinde değişim belirtileri var. Kölelik ve ırksal adaletsizlikle olan bağlantıları nedeniyle yıllardır ayakta duran heykeller indiriliyor. Kızılderililer, onları destekleyen topluma bu değişimin bir parçası olup olmadıklarını soruyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir