Cleveland Indians teknik direktörü Terry Francona’dan eğitim kampı devam ederken yedi düşünce

CLEVELAND, Ohio – The 2020 MLB sezon tam olarak bir Dostoyevski romanında ayarlanmış olmayacak, ama fanlar yoksun kavernöz boş ballparks fikri şeyler ıssız görünmesini sağlayabilir, en azından başlangıçta.

Terry Francona ve Kızılderililer için fark etmez. Sevdikleri oyunu oynamaktan mutlular.

Francona, “Bu oyunları Sibirya’da oynuyor olabiliriz ve 10 maçlık bir sezon olabilir ve yine de kazanmak isteriz.” dedi. “Biz böyle inşa edildik.”

Francona, Sibirya’ya karşı hiçbir şey olmadığını da sözlerine ekledi. Ama Tribe’ın 61 yaşındaki kaptanı Cuma günü Progressive Field’dan gelen Zoom çağrısı sırasında gazetecilere verdiği demeçte, Hintlilerin bir coronavirus salgını arasında aynı zorluklarla karşı karşıya olan ligdeki diğer 29 takıma karşı yarışmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Francona, “Kimsenin üstünlüğü yok, kimsenin dezavantajı yok.” dedi. “Oynadığımız oyun miktarını oynayacağız ve bittiğinde ya yeterince iyi olacağız ya da olamayacağız. Yeterince iyi olmak için neler yapabileceğimizi görmeli, playoff’lara çıkmalıyız ve oynamaya devam edebiliriz.”

Burada Hintliler uygulama alanına döndü olarak Francona altı daha fazla düşünce vardır:
Tyler Naquin’in geçen seneki dizindeki sakatlıktan dönüşünde:

“Naq’ı görme şansım oldu çünkü son bir aydır beyzbol sahasına geliyorum. Onu izlerken, kendisiyle gurur duymalı. Onu desteklememek çok zor.”
CoVID-19 için pozitif dış saha delino DeShields test:

“Hayal kırıklığına uğruyor çünkü kendini daha iyi hissetmeye başlıyor ve buraya geri dönmek istiyor. Yani bir miktar hayal kırıklığı var, ama sesi gerçekten iyi geldi. Kendini çok daha iyi hissediyor gibi görünüyor, ki bu iyi bir haber.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir