David Njoku, Cleveland Browns’ın onu takas etmesini mi istiyor? Şaka yapıyor olmalısın– Terry Pluto.

CLEVELAND, Ohio – O takas talep etmek için yeterli yapmadı.

David Njoku’nun yeni menajerinin Brown’lardan sıkı ucu takas etmesini ve bunu eğitim kampından önce yapmasını istediğini duyduğumda ilk aklıma gelen buydu.

Njoku geçen sezon kaç pas yakaladı biliyor musun? Beş. Adil olalım. Bileği kırıldı ve 10 maç için dışarı çıktı. Ama sezon sonunda sağlıklıydı ve son üç maçın ikisi için sağlıklı bir çizikti. Dört maçta oynadı, beş pas yakaladı. Ayrıca iki damlası vardı.

6-ayak-4, 246 kiloluk Njoku eski teknik direktörü Freddie Kitchens ile çatıştı. İş ahlakı ve tavrı önceki rejim tarafından sorgulandı.

Ama yeni ön ofis ve koçluk personeli onu seviyor.
BERRY’Nİ GÜVEN OYU

GM Andrew Berry, Njoku’nun 2021 için 6.1 milyon dolarlık opsiyonuna sahip oldu; Zaten 1.8 milyon dolarlık kontratı var.

Tamam, 6.1 000.000 $ seçeneği 2021 yılında “sadece yaralanma” için garanti edilir. Ancak 2017’de seçilen ve beşinci yıl opsiyonuna hak kazanan 32 oyuncudan sadece 18’i takımları tarafından alındı.

Njoku belli ki Browns’ın 42 milyon dolarlık bir anlaşma için austin Hooper’ı serbest olarak imzalamasını beğenmedi. Ama yeni teknik direktör Kevin Stefanski en az iki sıkı biter kullanılan yüzde 57 zaman Minnesota geçen sezon oynar arama. ESPN’e göre bu, 2019’da NFL’deki en yüksek sıkı set oranıydı.

Stefanski üç dar uç da dahil olmak üzere oluşumları olduğunu söyledi! Njoku pozisyon takıntılı olmaya yakın bir antrenör ile. Bu kelimeleri italik kelimelere koydum çünkü önemli.

Aklın uygun bir çerçevede sağlıklı bir Njoku o büyük bir sezon olabilir bir suç ile.

Njoku, Berry’nin 2017 Sashi Brown ön ofisinin bir parçası olduğunu fark etti.

Berry bu ön ofis için önemli bir yetenek değerlendirici oldu ve Njoku iyi oynayan bir hissesi vardır. 2021 seçeneğinin alınmasının bir nedeni de bu. Berry 24 yaşındaki oyuncunun oynayabileceğini düşünüyor, nokta.

Aslında, Browns ne olursa olsun menajeri ne derse desin, Njoku anlaşma için endişeli değildir takımlar söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir