David Njoku’nun yeni menajeri Drew Rosenhaus Browns’tan kamp anına kadar onu takas etmesini istiyor ama kaynak, onu tutmak istediklerini söylüyor.

CLEVELAND, Ohio – David Njoku’s ajan Drew Rosenhaus browns eğitim kampı başlamadan önce onun yepyeni müşteri ticaret istedi, ama Browns onu taşımak için aramıyorum, bir lig kaynağı cleveland.com söyledi.

Rosenhaus ilk olarak ESPN’den Adam Schefter’a ticaret talebini şöyle anlattı: “Şu anda yeni bir takım bulmak David’in yararına.”

Ancak bir kaynak cleveland.com’a verdiği demeçte, Nisan ayında 2021 sezonu için yaklaşık 6,4 milyon dolar değerinde ki beşinci yıllık opsiyonunu alan Browns’ın kendisini tutmak istediğini ve büyük olasılıkla onu takas etmek için ilk turda bir seçim isteyeceğini söyledi. Cowboys bazı ilgi olabilir bir takım, başka bir kaynak söyledi.

2017’de 29 numaralı seçim de, Njoku görünüşe göre browns 10.5 000.000 $ bir yıl NFL en yüksek ücretli sıkı sonunda yapılan serbest ajan signee Austin Hooper, bir arka koltuk almak zorunda olduğunu hissediyor. Ayrıca dördüncü turda Florida Atlantik sıkı sonunda Harrison Bryant hazırlanan ve hala pozisyonda Stephen Carlson ve Pharoah Brown var.

Browns dördüncü tur sıkı sonunda Harrison Bryant tanıyın

Browns’ın Myles Garrett ve Jabrill Peppers (2019’da Giants’a takas edilen) üç 2017 ilk tur seçiminden biri olan Njoku, 2019’un tamamını Freddie Kitchens’ın köpek taşında geçirdi ve geçen sezon burada mutsuzdu. Ancak Browns’ın Kevin Stefanski’yi baş antrenör, Andrew Berry’yi ise GM olarak işe aldığında köprünün altından sular aktı.

Sonra, iki gün önce, Njoku menajeri Malki Kawa ile yollarını ayırdı ve Rosenhaus’u işe aldı. Kawa ajanlar ve Rosenhaus arasında gerekli gecikme süresi feragat ticaret için Browns GM Andrew Berry soran hiçbir zaman boşa.

2017’de Njoku’nun taslağına kadar ticaretyapan Berry, sezon dışında eski Miami ürününün Stefanski’nin iki sıkı planının ayrılmaz bir parçası olduğunu vurguladı. Kampa giderken, Hooper ve Njoku bu sırayla ilk iki sıranın önünde yer alırdı. Stefanski, 2019’da Minnesota’da iki sıkı uç kullandı ve NFL’deki tüm takımlardan daha fazla.

Berry, Nisan ayında taslağı tamamladığı sırada, “Bu sezon hala David’e olan inancımız açısından oldukça tutarlıydım.” dedi. “Çok yetenekli.

“Açıkçası, o sahada çok geçen yıl değildi, ama olağanüstü fiziksel araçları olan bir adam, o NFL üretim kanıtlamıştır ve biz hala gelecek burada onunla çok parlak olduğunu düşünüyorum. David her zaman planlarımızda yer aldı ve olmaya da devam ediyor ve tüm kadrolarına rekabet eklemeye devam edeceğiz.”

Geçen sezon ameliyat gerektiren kırık bir bilekle 10 maç kaçıran Njoku, Kitchens’ın kendisine olan inancını kaybetmesi sonrasında son dört maçın ikisi için sağlıklı bir çizik olarak yılın sonlarına doğru geri döndü. Dört maçta, 41 yarda ve bir touchdown için beş pas yakaladı.

Sezon dan sonra, Rashard Higgins ve Damarius Randall ile birlikte Kitchens’ın köpek meclisindeki üç oyuncudan biri olan Njoku, cleveland.com’a Kitchens’ın geri döneceğinden şüphe duyduğunu söyledi.

“Açıkçası bir rollercoaster oldu ve nerede olduğum ile hayatımın bu noktada, ben sadece ben oynamak çocuklar için her şeyi yapıyorum,” dedi.

2. haftada Jets’e karşı bileğini kıran ve sezon bitmeden geri dönmek için Ekim ayında ameliyat olan Njoku, sezonun son üç haftasından ikisinde kenarda durmasını hiç hayal etmemişti.

“Ben kenarda oturup bu kadar hızlı bir bilek yaralanması geri gelmedi,” dedi. “Kalbim icinir. Söylemeliyim ki, bunun olacağını tahmin etmemiştim, ama günün sonunda, olan bu. Oradan devam etmeliyiz.”

Yine de kendine olan inancını kaybetmemişti.

“Güven içeriden gelir, ” dedi. Birinin hayatındaki seçimlerinin güvenini herhangi bir şekilde, şekil veya biçimde değiştirmesine izin veremezsin. Yani ne olursa olsun, kim olduğumu, ne yaptığımı, ne ürettiğimi biliyorum ve kafamın içinde önemli olan tek şey bu.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir