Eğitim kampı devam ederken, Chris Antonetti Cleveland Indians’ın en büyük varlığı olarak adaptasyon görüyor

CLEVELAND, Ohio – Beyzbol operasyonları Chris Antonetti Hintliler başkanı o Progressive Field bir Zoom basın toplantısında gazetecilerle bir araya geldi olarak Cuma onun coşku içeremedi.

Kulüp sadece eğitim kampı egzersiz başlamıştı ve Antonetti onu odanın karşısında niçin video monitörleri hakkında 30 muhabirlere konuşurken bir mikrofon un arkasında oturmuş vardı yeni bir basın odası kurulum giriş oldu.

Antonetti gazetecilere verdiği demeçte, “Hiç bu kadar heyecanlandığımdan emin değilim.” dedi. “Sizi seviyorum, sizinle iletişim kurmaktan hoşlanıyorum, ama bugün sizinle konuşmak için bu kadar heyecanlandığımdan emin değilim.”

Kamp devam ederken, Antonetti nihayet son birkaç gün içinde ballpark etrafında olmak onu daha fazla 2020 yılında bir beyzbol sezonu olacak emin yaptı itiraf etti, zorluklar alabildi Major League Baseball coronavirus salgını tarafından ortaya çıkan rağmen.

Antonetti, “Sadece sahada beyzbol u görmek ve oyuncuların zemin topları ve vuruş antrenmanları ve canlı BP alarak görmek, bazen hafife almak şeyler,” Antonetti dedi. “Hepimiz bu faaliyetler için daha büyük bir duygu ve takdir var.”

Şu anda yürürlükte olan protokollerin, oyuncuların onları parktan uzak bir yere yerleştirme isteğiyle birleştiğinde, onun bakış açısını artırdığını söyledi.

Antonetti, “Sahadayken ve sahadan uzaktayken burada olanlar ile disiplinli kalabileceğimiz ölçüde, bu da beni beyzbol oynamaya devam edebileceğimiz, maçlara devam edebileceğimiz ve umarım sezon sonuna kadar umut verici ve iyimser olmaya itiyor.” dedi.

MLB’nin sezon sonrası tamamlayıp tamamlamadığını ve Kızılderililerin bunun bir parçası olup olmayacağını belirleyen birçok faktör olacak. Ama Antonetti kulübün mantra normal bir sezonda ne olacağını benzer olduğunu söyledi: kontrol edebilirsiniz kontrol.

“Bu değerlendirmek için gerçekten zor bir şey, ama Major League Baseball bunu başarmak için başarı için bizi konumlandırmak için mümkün olan her şeyi yaptığını söyleyerek eminim,” dedi.

Antonetti’nin endişeleri, geçen sezon lösemi ile mücadele eden atıcı Carlos Carrasco’nun yanı sıra teknik direktör Terry Francona ve yedek kulübesi teknik direktörü Brad Mills de dahil olmak üzere kulübün ve ekibin en risk altındaki üyelerine kadar uzanıyor.

Antonetti, “Çalışanlarımızın sağlığına ve refahına her zaman süper özen göstermeye çalıştık ve bunu karar vermeye çalışırken birincil hedefimiz ve yol gösterici prensibimiz olarak yerleştirdik.” dedi. “Bu da kompleksimizi çoğu takımdan daha erken ve gerekenden daha erken kapatmamıza yol açtı. Oyuncularımızın ve kadromuzun hangi faaliyetlerde yer almasına izin verdiğimiz konusunda yol boyunca çok gayretli ve disiplinli olmamıza yol açtı. Bu endişeler devam ediyor. Sürekli bunu düşünüyorum.”

Bakan, iyi haberin kulübün destek personelinin de olması olduğunu söyledi. Delino DeShields COVID-19 için pozitif test dışında, tüm oyuncular kampta bulunmaktadır. Herkes hastalığın etkisini ve birbirlerini sağlıklı tutmak için ne yapmaları gerektiğini anlar.

Bu, Antonetti’nin test etmek yerine Progressive Field’da beyzbola odaklandığı birkaç sabaha daha yol açacaktır.

“Ufukta beyzbol görmek için gerçekten heyecan verici,” Antonetti dedi. “Bu sabah herkesin adımında bir sıçrama oldu.”

Oyunculara, antrenörlere ve personele çok farklı koşulları benimsedikleri ve uyum sağladıklarından dolayı övgüde de vardı.

Antonetti, “Uyum sağlıyorlar, uyum sağladılar ve alışık olduğumuzdan çok farklı şartlar altında bile beyzbol oynamaya geri dönme hevesi var.” diye de ekledi.

Bu arada, Bir Temmuz eğitim kampı Antonetti için biraz gerçeküstü görünüyor, takım ile yaptığı 22 yıl içinde. Ama kulübün uyum sağlayabilme yeteneği bu belirsiz zamanlarda bir gurur kaynağıdır.

“Önümüzde engeller inmeye devam edeceğini biliyoruz ve bunların etrafında gezinmenin bir yolunu bulmalıyız, çünkü her şey farklı.” “Ama herkes, oyuncularımız, personelimiz, bu fırsatı gerçekten benimsedi ve biz de bundan en iyi şekilde yararlanmak niyetindeyiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir