Kaçan SUV kız, 15 tarafından tahrik: Cleveland Heights polis süpürgesi

CLEVELAND HEIGHTS, Ohio — Kaçmak ve kaçmak: Mayfield Yolu

25 Haziran saat 20:55’te, Mayfield Yolu’nda doğuya giden bir polis memuru, cleveland’dan çalındığı bildirilen ve Cleveland Heights’ın ağırlaştırılmış bir soygun şüphelisi tarafından sürüldüğü bilinen bir suv’un batıya doğru ilerlediğini gördü.

Polis memuru arkasını döndü ve şüphelinin aracını takip etti. Polis memuru sirenini ve havai ışıklarını çalıştırdığında, şüpheli hızlandı ve Küçük İtalya iş bölgesine yaklaşırken saatte yaklaşık 70 mil hızla gitti. SUV yoğun alışveriş bölgesinde büyük zarar verebilir göz önüne alındığında, memur onun ışıkları ve siren kapattı.

Şüpheli yavaşladı ve sonunda Doğu 124. Memur, şüpheliyi daha az kalabalık bir alanda yakalama umuduyla takip etti, ancak cipin bulunduğu yeri kaybetti. Memur daha sonra SUV arayan başka bir CHPD memuru ile görüşmek için Üniversite Circle alanında durdu ve konuştukları gibi, onlar SUV arkalarında görünür fark ettim. Suv durduruldu. Arabada, memurlar iki kadın görmüşler.

CHPD memurları tekrar kovalamaca verdi ve SUV tekrar Euclid Avenue ve lakeview Road yöneldi olarak hızlandı. Lakeview Yolu’nda, dönüş yaparken, araç alüminyum bir çitin içine çarptı, sonra da bir apartman kompleksinin yakınında bir istinat çukuruna girdi. Sürücü dışarı çıktı ve kaçtı, ama kısa sürede tutuklandı. Cipte iki kadın daha olduğu ve her ikisinin de derhal memurlara teslim olduğu öğrenildi.

Araba kullanan kadın 15 yaşında. Yolculardan biri de 15, Ashtabula’dan kaçan diğer yolcu ise 16 yaşında. Sürücü Cleveland’lı kayıp bir çocuk olarak listelenmiş. Kazada kızlardan hiçbiri yaralanmadı. SUV, düşünüldedildiği gibi, Cleveland çalıntı olarak listelenmiştir, rapor ağırlaştırılmış soygun şüphelisi tarafından kullanılan aynı SUV olup olmadığını belirtmese de …

Sürücü kaçmak ve kaçmakla suçlandı. Diğer iki kız suçlanmadı ve vasilerine teslim edildi.

Otohırsızlığı: Berkeley Road

26 Haziran saat 10:05’te, 21 yaşındaki bir adam, birinin kilitli olmayan arabasına girdiğini, gece boyunca evinin önünde park ettiğini ve konsoldan 150 dolar çaldığını ve az önce satın alıp arabada bıraktığı silahı çaldığını bildirdi. Adam polise hırsızlığın bir gece önce 22:00 ile 26 Haziran saat 08:00 arasında gerçekleştiğini söyledi.

Adamın kız arkadaşı işe sürdüğü için araba polisin parmak izlerini işlemesi için uygun değildi.

Aile içi şiddet: Noble Road

26 Haziran’da, 47 yaşındaki bir kadın, 19 Haziran’da meydana gelen bir olayla ilgili rapor vermek üzere karakola gitti. Kadın, 19 Haziran öğlen, o ve kocası, 59, fiziksel oldu bir tartışmaya dahil olduğunu söyledi. Koca, kadını kokain almak için para almak için dizüstü bilgisayarını satmakla suçladı.

Kadın, kocasının 23 yaşındaki otistik kızının önünde onu itip boğduğunu söyledi. Sonra, bildirildiğine göre adam tabancasını bir futonun altından alıp arabasına götürdü ve gitti.

Kadın memurlara kocasının geçmişte kızını tuvalete kilitleyerek kaçırdığını söylemiş. Kocasına adam kaçırmaktan suçlu olduğunu söylediğinde “Daha önce adam kaçırmakla suçlanmıştım” dediğini söyledi.

Kadın, kocası COVID-19 karantinası nedeniyle daha sık evde olduğu için bir hafta önce polisi arayamadığını açıkladı. 26 Haziran’da, kocası dini hizmetlere gittiği ve daha sonra bir alışveriş merkezi dışında petrol ve yasadışı ürünler sattığı için evden çıkıp otobüsle karakola gidebildiğini söyledi.

Kadın, hayatından endişe eden bir şekilde, kızıyla birlikte bir akrabasının evinde kalacaklarını söyledi. Adam hakkında aile içi şiddet ve saldırıdan suçlamada bulunulıyor. Kadının güvenliği için koruma emri imzalandı. Polis kocayı arıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir