Komşuluk headlock kıskanç eski erkek arkadaşı uygulanan: Pepper Pike Polis Blotter

Rahatsızlık, suç adabı, tehdit: Shaker Bulvarı

Polis, 27 Haziran gecesi, 65 yaşındaki Beachwood’lu bir adamın eski kız arkadaşının evine gidip onu komşusuyla yürürken bulduğu ve bu yüzden de onu kıskandırdığı bir olaya müdahale etti.

Arabadan inip onlara yaklaştığında, iddiaya göre kavgacı olan 70 yaşındaki komşu, eski erkek arkadaşını kilitleyip arabasına kadar eşlik etti.

Garaj yolundan çekildiğinde, kadının kasıtlı olduğuna inandığı posta kutusunu ezdi. Şüpheli daha sonra kızıyla birlikte disleksik olduğunu açıklayarak yazılı ifadesini vermek üzere karakola geldi.

Rahatsızlık: Lander Circle

Polis alternatif üzerinden sıralanmış 29 Haziran’da waterway gaz pompaları başlayan ve Pinecrest yolda devam eden bir argüman alır. Bir Oakwood adam, 24, bir BMW o Moreland Hills adam tarafından accosted olduğunu söyledi, 68, Bir Porsche çünkü onun stereo çok yüksek oynuyordu.

Tartışma, Moreland Hills’li adamın oakwood’un adamın tarafına gelip kağıt havlu almak için gelmesiyle devam etti. Oakwood’daki adam daha sonra Porsche’nin trafik ışıklarında yanında durduğunu ve penceresini sıvamasına rağmen bağırmaya devam ettiğini fark ettiğini söyledi.

Oakwood’lu adam sadece karşılaşmanın ileride yaşanması durumunda belgelenmesini isterken polis Moreland Hills’li adamı arayıp raporu bildirmesini istedi. BMW araba setinin blaring olduğunu, kağıt havlu dağıtıcısının boş olduğunu ve Oakwood’lu adamın Porsche’sini aldığı bayide birini tanıdığını iddia etti.

Otohırsızlığı: Fairmount Bulvarı

27 Haziran sabahı geç saatlerde bir sakin, kız arkadaşının çantasının evinin önünde kilitli olmayan arabasından çalındığını ve olası bir şüphelinin sabah 5 ile 6 arasında evine çörek teslim eden sürücü olduğunu bildirdi.

En az iki kredi kartı çanta ve kısa bir süre sonra onun mobil uygulaması kız arkadaşı benzin istasyonları ve eczanelerde bazı yetkisiz ücretleri fark edildi, soruşturma devam ederken.

Araba kazası, engelli sürüş: Lander Road, Ainsworth Drive

Mayfield Heights’lı bir kadın, 38 yaşında, 26 Haziran günü saat 15:45 sularında iki araba kazası geçirdi. Diğer sürücüyle ilgili herhangi bir yaralanma raporu mevcut değildi.

Burada daha fazla Chagrin Solon Sun haberleri bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir