NFLPA 2020 yılında hiçbir sezon öncesi oyun istiyor: rapor

CLEVELAND, Ohio — NFLPA oyuncu temsilcileri Perşembe gecesi bir çağrı yaptı ve sezon öncesi oyunların uygun miktarda oy, kendi görüşüne göre, sıfır, NFL Network Mike Garofolo göre.

Garofolo ayrıca NFL’ nin ligin toplu sözleşme uyarınca sezon öncesi süresini belirleme hakkına sahip olduğuna inandığını, ancak NFLPA’ nın Mart ayında COVID-19 salgınıyla başa çıkmak için ortak bir görev gücü oluşturma anlaşmasının onlara sezon öncesi oyunların oyuncuların en iyi sağlık ve güvenliği nde tutulup tutulmadığı konusunda yorum yapmalarına dair yorum hakkı verdiğine inanıyor.
NFL Network’s Tom Pelissero, bu arada, tıbbi / ekipman, güç ve klima, 10 gün yastıksız uygulama ve 14 günlük uygulama maksimum 10 uygulama ve sekiz yastıklı uygulamalar ile üç gün içine yıkar NFLPA tarafından tartışılan potansiyel bir kamp programı tweeted.
NFL bu hafta sezon öncesi programını dört maçtan iki maça indirdi ve sezon öncesi ilk ve dördüncü haftalarını iptal etti. Lig hala takımlar için birer iç saha maçı almayı umuyor ve maçlar için yeni tarihler açıklanmadı. Takımların sezon öncesi ikinci ve üçüncü haftalarda da rakipleriyle karşı karşıya gelip geçmeyecekleri belli değil.

Çoğu NFL takımları 24 Temmuz’da sakat oyuncular, çaylaklar ve oyun kurucular ve gaziler için 28 Temmuz’dan itibaren eğitim kampına rapor planlanıyor.

ESPN’den Dan Graziano’ nun haberine göre, testler her gün gerçekleşebilirken, toplantılar ve medya erişimi sanal olabilir. Graziano’ya göre NFLPA günlük testler için bastırıyor.
Sezon Perşembe günü başlaması planlanıyor, 10 Eylül Houston Kansas City ziyaret ile. Browns ve diğer birçok takım Pazar günü, 13 Eylül tarihinde kendi sezon açmak için planlanıyor. Browns Baltimore Hafta 1 oynamak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir