Ohio State basketbol taahhüt Meechie Johnson son yıl için Garfield Heights dönen

GARFIELD HEIGHTS, Ohio — Demetrius “Meechie” Johnson Jr. lise basketbolunun son yılında evine dönüyor.

Johnson ve babası Cumartesi sabahı o Willoughby Andrews Osborne Uluslararası Spor Akademisi ile geçen yıl geçirdikten sonra Garfield Heights dönüyor doğruladı. Johnson için, bu yılın başlarında koronavirüs salgını sırasında ailesiyle vakit geçirmek için alan turnuva maçları izlerken ona ağır bir karar.

Garfield Heights’ın eyalet finaline yedinci sınıf öğrencisi olarak ulaşmasını izlediğinden beri Johnson babasına bulldogs’u lisedeyken Columbus’a geri getirmek istediğini söyledi. Cumartesi günü yaptığı açıklamada Bakan, bu kararın kendisine bunu deneme şansı s

“Bu benim aklımda oldu,” Johnson, ohio state geçen Ağustos ayında taahhüt bir 6-foot-3 bekçi söyledi. “Garfield benim şehrim. Uzun zamandır basketbol camiasında büyüdüm. Bunun büyük bir rolü vardı. Şehrimin bunu hissetmesini gerçekten istiyorum.”

Johnson’ın dönüşü onu, 2012’de Mentor’dan Justin Fritts’ten bu yana Kuzeydoğu Ohio’lu bir oyuncuya gitmemiş olan ohio bay basketbol ödülü için favori haline getirmelidir.

“Ben sadece gerçek hayranları ile gerçek bir sezon olabilir Tanrı’ya dua ediyorum,”” Johnson dedi.

Birinci sınıf öğrencisi olarak, sahneye fırladı ve üniversite oyununu oynamadan önce Louisville’den ilk Division I burs teklifini aldı. İkinci maçında Johnson, Benedictine’de oynanan maçta 50 sayı kaydetti. Bulldogs’ta ikinci sınıf öğrencisi olarak 23.0 sayı ortalaması yakaladı ancak ACL’de yırtık 2018’de sezonu erken bitirdi.
Johnson’ın rehabilitasyon süreci onu geçen yıl ISA’ya transfer etti.

“Yaralandığım zaman 145 yaşındaydım. Şu anda 175 yaşındayım” dedi. “Benim eğitmenler, KP, Dave, Matt ve Karl için kredi bir sürü vermek zorunda. Ağırlık ve hız konusunda bana çok yardımcı oldular. Bu sizin yeme ile de çok ilgisi var.”

Johnson iki hafta önce Indiana’da osu ile ilk 5’e 5 maçını oynamak için sahaya döndü.

“Bana göre, o bir puan attı umurumda değildi,”” Johnson babası Demetrius “Mechie” Johnson Sr. “Ben sadece oğlum yukarı ve aşağı mahkeme çalıştırmak görmek için mutluydum”dedi. Her gün Tanrı’ya şükrediyorum.

Johnson Sr. kent state’ten IPFW’ye transfer olduktan sonra üniversitede dizinden sakatlanarak kendi deneyimlerini kullandı.

Johnson Sr. “Dizini yıktığında, bu yıkıcıydı.” dedi. “Benden daha iyi aldı. Her zaman rehabilitasyonuna odaklanmış ve itip kakmış.”

Oğlu şimdi diğer aile üyelerine yardım etmek için onun deneyimlerini kullanıyor. Kuzen Sonny Johnson Jr, Bir Penn State 2022 Sınıfı’nda oyun kurucu olarak taahhüt, şimdi ikinci sezonu durdu bir diz yaralanması rehabilite olduğunu. Gelecek sezon sahalara dönmeyi umuyor, ama “Meechie” Johnson Jr. mesajının aceleye getirilmediğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir