Ohio State futbolunun All-Decade Takımı — benim 85 oyunculu kadrom: Doug Lesmerises

COLUMBUS, Ohio — Çok fazla iyi oyuncu — 85 oyuncu seçerken bile. Ohio State futbol All-Decade takım Benim sürümü Big Ten Network 2010-19 futbol sezonları için tam bir konferans iki derin liste adlandırarak bu hafta ne yaptığını esinlenerek oldu.

Yedi OSU oyuncu ilk takım yaptı: quarterback JT Barrett, çok amaçlı oyuncu Braxton Miller ve hücum linemen Billy Price ve Wyatt Davis hücum; ve savunma Chase Young ve Joey Bosa ve güvenlik Malik Hooker savunma biter.

Dokuz Buckeyes ikinci takım yaptı: quarterback Dwayne Haskins, geri Ezekiel Elliott ve hücum linemen Taylor Decker ve Pat Elflein hücum da çalışan; savunma sonunda Nick Bosa, defans oyuncusu Ryan Shazier, defans oyuncusu Jeff Okudah ve güvenlik Vonn Bell savunma; ve bahisçi Cameron Johnston özel takımlarda.

İşte bir sonraki adım– tam OSU ekibim.

Bu oyuncuların katıldığı her maçı ben oynadım, bu da seçimlerimin geçerliliğini garanti etmiyor. Ama en azından yaşlıyım.

Bu benim takımım — çoğunlukla her yerde en iyi oyuncular, ama oldukça saf bir yetenek değil. Belirli rollere ve birkaç kişisel favoriye uyan birkaç kişi var. Ben gerçek bir kolej futbol kadrosu (41 her hücum ve savunma ve üç özel takımlarda) neye benzediğini her pozisyonda oyuncu sayısını makul yapmaya çalıştım. Ben kısa açıklamalar sunacak ve sadece cevapsız çocuklar dahil. Ama yine … çok fazla iyi oyuncu.
Oyun Kurucular (4)
Justin Fields; J.T. Barrett, Dwayne Haskins; Kenny Guiton
Açıklama: Fields ve Haskins’i sahada, Barrett ve Guiton’u da odada istiyorum. Barrett aslında OSU tarihinin en iyi yedek QB oldu – Braxton Miller düştü 2014 sezonu hemen önce devraldı. Sonra dört yıllık, güvenilir, rekor kıran bir başlangıç oldu. Barrett’ın varlığı diğer QB’lere de yardımcı olacak, Guiton’unki gibi. Guiton on yılın en yetenekli QBs arasında değil, ama bir lider (o yedek QB olarak bir kaptan oldu) ve dördüncü oyun kurucu olarak, onu istiyorum.

En sert küçümseme: Braxton Miller başka bir yerde yapıyor ve gerekirse QB karışımı atlayabilir, ama o benim başlangıç oyun kurucu değil, bu yüzden H-back onu taşındı. Terrelle Pryor ve Cardale Jones harikalar ama Kenny G.’yi istiyorum.

Koşu gerileri (5)
Ezekiel Elliott, JK Dobbins, Carlos Hyde, Boom Herron, Zach Boren
Açıklama: Elliott ve Dobbins bariz 1-2 ve Hyde ve Herron üretken ve sonraki vardır. Boren takımda istediğim başka bir adam olarak defans oyuncusu yapıyor. Ayrıca özel takımlarda punt koruyucusu olacak.

En sert küçümseme: Mike Weber, on yılın en iyi oyuncusu. Ama Boren beşinci olarak kazanmamıza yardım edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir