Ohio State futbolunun All-Decade Takımı — benim 85 oyunculu kadrom: Doug Lesmerises

COLUMBUS, Ohio — Çok fazla iyi oyuncu — 85 oyuncu seçerken bile. Ohio State futbol All-Decade takım Benim sürümü Big Ten Network 2010-19 futbol sezonları için tam bir konferans iki derin liste adlandırarak bu hafta ne yaptığını esinlenerek oldu.

Yedi OSU oyuncu ilk takım yaptı: quarterback JT Barrett, çok amaçlı oyuncu Braxton Miller ve hücum linemen Billy Price ve Wyatt Davis hücum; ve savunma Chase Young ve Joey Bosa ve güvenlik Malik Hooker savunma biter.

Dokuz Buckeyes ikinci takım yaptı: quarterback Dwayne Haskins, geri Ezekiel Elliott ve hücum linemen Taylor Decker ve Pat Elflein hücum da çalışan; savunma sonunda Nick Bosa, defans oyuncusu Ryan Shazier, defans oyuncusu Jeff Okudah ve güvenlik Vonn Bell savunma; ve bahisçi Cameron Johnston özel takımlarda.

İşte bir sonraki adım– tam OSU ekibim.

Bu oyuncuların katıldığı her maçı ben oynadım, bu da seçimlerimin geçerliliğini garanti etmiyor. Ama en azından yaşlıyım.

Bu benim takımım — çoğunlukla her yerde en iyi oyuncular, ama oldukça saf bir yetenek değil. Belirli rollere ve birkaç kişisel favoriye uyan birkaç kişi var. Ben gerçek bir kolej futbol kadrosu (41 her hücum ve savunma ve üç özel takımlarda) neye benzediğini her pozisyonda oyuncu sayısını makul yapmaya çalıştım. Ben kısa açıklamalar sunacak ve sadece cevapsız çocuklar dahil. Ama yine … çok fazla iyi oyuncu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir