Polis raporuna göre şüpheli itiraf etti, ‘Sarhoşum’: Kuzey Olmsted Polis Süpürgesi

Polis 25 Haziran saat 22:56’da Clague Road’daki bir adrese, yoldan çıkan bir araçla ilgili müdahalede düştü.

Memurlar erkek sürücüyü bir bahçede durmuş arabasını park ettiği yerden birkaç evde insanlarla konuşurken buldular. Polis raporuna göre, memurlar adama ne olduğunu sorduğunda, “Sarhoşum” diye bağırdı. Adam gömleğinin üzerine kusmuş gibi görünüyordu ve memurlar şüpheliden gelen alkollü içecek kokusu fark ettiler. Konuşması lekelendi ve dengesiz bir denge sergiledi.

Bir polis memuru, adamın aracına giden birkaç metre boyunca uzanan lastik izlerini fark etti. Memur ayrıca lastiklerde taze çimenler ve kaldırıma çarptığı görülen yolcu tarafındaki ön tekerleğin hasar ını da gözlemledi.

Sürücü polise ehliyetinin askıya alındığını söyledi. O bir alan ayıklık testi yapmak ya da bir kan-alkol nefes testi sunmak için reddetti. Memurlar adamı engelli yken bir aracı çalıştırdığı için tutukladılar.

Polis raporuna göre, polis adamın son 20 yıl içinde beşovi mahkumiyeti olduğunu öğ

Süspansiyon altında sürüş: I-480

Bir polis memuru 23 Haziran saat 18:48’de bir aracı durdurdu.

Erkek sürücü ehliyet ibraz edememesine karşın, sürüş ayrıcalıkları olduğunu söyledi. Ohio eyaletinde bir kimlik kartı vardı.

Arabadaki bir kadın yolcu, tıbbi nedenlerden dolayı koyu renk teyidine ihtiyacı olduğunu ve doktor raporu olduğunu söyledi. Ancak, bir subay aracın her iki ön lastikler kel ve bir metal iplikçikleri görünür olduğunu gözlemledi.

Polis raporuna göre, polis arabada küçük bir çocuk olduğunu kaydetti.

Polis, sürücüyü süspansiyon lu araç kullanmak ve güvensiz bir motorlu araç kullanmakla suçladı. Aracın kayıtlı sahibi olan kadın yolcuyu haksız yere emanet le suçladılar.

Polis arabaya el koydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir